Kejvina Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Vetëm pak më parë modelja ka publikuar në Instagram një video e cila ka n dezur rrjetin, shkruan Albeu.com.

Me ta nga të zeza dhe gjysmë bluze të kuqe lëkure të cilat i nx jerrin çdo gjë z buluar, video e saj ka marrë komente nga të gjitha llojet.

“Spec i kuq dhe icik i mbushur”, shkruan modelja duke ng acmuar më shumë ndjekësit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP