Napoli dhe Barcelona po zhvillojnë mes tyre në “San Paolo” ndeshjen e parë të 1/8-ës së Ligës së Kampioneve.

Në minutën e 30-të, Mertens merr një top dhe nga jashtë zone gjuan saktë, duke kaluar Napolin në avantazh.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP