Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Hellas Verona e vlefshme për javën e 23-të në Serie A.

Në minutën e 65’ ishte Cristiano Ronaldo që depërton bukur duke bërë disa lëvizje “magjike” për të trullosur mbrojtësin shqiptar
Amir Rrahmani.

Gjuajtja e bukur e portugezit përfundoi në rrjetë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP