Rita Ora nuk është tr embur ndonjëherë të shfaqë a setet e saj dhe sigurisht nuk ka hezituar as një ditë më parë teksa këngëtarja 29-vjeçare duket se nuk kishte gjë tjetër për të veshur përveç një bluze krejtësisht tra nsparente, duke dalë për darkë në West HollyWood.

Ajo nuk kishte veshur asgjë poshtë bluzës së hollë tëmetaltë nga ku dukeshin tërësisht pjesët private të sipërme.

Duke mos lënë asgjë për imagjinatën këngëtarja e hitit ‘Body on Me’ u sigurua që të gjithë sytë të ishin te ajo teksa lëpinte buzët ndaj fotografëve me veshjen e rr ezikshme.

Për të kompletuar look-un Rita mbante çizme të gjata deri në gju, stil ‘Western’.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP