“Djemtë e pasur” në Shqipëri nuk shqetësohen aspak për paratë, madje edhe i shpërdorojnë ato.

Faqja në Instagram “Rich Kids Albania” ka publikuar së fundmi një video, ku shfaqet një djalë i ri, i cili i vë flakën 50 eurove dhe prej saj ndez cigaren.

Nuk janë të pakta edhe komentet negative ndaj të riut, ku komentuesit i theksojnë se paratë mund t’i kishte dorëzuar në familje. Në video, i riu shfaqet i buzëqeshur dhe ‘krenar’ për veprimin që po bën.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP