Kejvina Kthella është një ndër modelet më të ndjekura. Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes, pasi në llogarinë e saj në Instagram publikon foto pikante. Në postimin e fundit, modelja ka vjedhur dhe vëmendjen e reperit Getinjo .

Ai është suprizuar nga pamja e Kejvinës dhe e ka krahasuar atë me ikonën e bukrisë. “Marilyn Monroe update”, shkruan reperi. Dhe me të vërtetë modelja i afrohet look-ut të Monroe në këtë foton.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP