Princeshë Elia Zaharia ka pësyar një ndryshim rrënjësor pas një grimi që duket se ia ka transformuar totalisht fytyrën.

Një nga femrat plot sharm dhe klas, ndërsa make-up artistja ka postuar videot dhe fotot e saj pas ndryshimit, Elia i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Advertisements

Shumica e komentueseve në rrjete sociale janë shprehur se nuk e kanë njohur princeshën, madje po mos të etiketohej emri i saj, as nuk kishin për ta çuar nëpër mend se bëhej fjalë për Elia Zaharinë.

Me një grim natyral, por që e ka sjellë në super formë, Princeshë Elia vodhi gjithë vëmendjen me pamjen e re.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP