9-vjeçari Quayden Bayles përloti të gjithë rrjetin në një video të postuar nga nëna e tij pak ditë më parë. Vogëlushi me nan izëm pas kësaj videoje pati një përkrahje të madhe, edhe nga VIP-a botërorë. Mirëpo shumë shpejt nisën edhe thashethemet që pretendonin se ai ishte 18 vjeç. Thashethemet u shtuan më shumë kur e ëma e vogëlushit e fshiu videon.

Megjithatë së fundmi 9-vjeçarit i ka dalë në mbrojtje motra e tij, Guyala. Ajo është modele dhe poston shpesh foto me vëllain në profilin e saj në Instagram ku ndiqet nga 20 mijë njerëz.

Modelja ka postuar një foto me 9-vjeçarin, motër e vëlla të veshur njësoj dhe shkruan: “Në dj all ata që ta llin dhe urr ejnë! Ti je fëmija më i zg juar, më i fortë dhe më i ëmbël që njoh! Ti nuk je vetëm, ne jemi këtu për ty vëllaçko”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP