Disa foto të publikuara nga mjekja gjinekologe,

Anika Dokle kanë bërë xhiron në rrjet. Në to shfaqet një foshnjë e sapolindur në martenitetin “Koço Gliozheni”, e cila është pozicionuar për të bërë foto.

“Kur mamaja bën selfie gjatë gjithë shtatëzanisë, ndodh kjo!”, ka shkruar mjekja në diçiturën e disa foto të publikuara, në të cilat shfaqen pamje mrekulluese të foshnjës së porsalindur.

Nuk janë të pakta reagimet për këto foto. Duhet të themi se shkrepjet kanë qenë rastësore.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP