Home Lajme Pamje të rënda, policët go dasin me grushte e shkelma qytetarin në Librazhd (Video)

Pamje të rënda, policët go dasin me grushte e shkelma qytetarin në Librazhd (Video)

0
Pamje të rënda, policët go dasin me grushte e shkelma qytetarin në Librazhd (Video)

Dy efektivë policie kanë dhu nuar dhe go ditur me grushte e shkelma një qytetar. Videoja është publikuar nga ish-kryeministri Sali Berisha dhe sipas postimit, ngjarja e dhu nshme ka ndodhur në Librazhd. Siç shihet edhe në video efektivët kapin nga krahu të riun dhe e go dasin me grushte e shkelma.

Ndërsa qytetari tenton të mbahet tek një shtyllë aty pranë. Më pas dy efektivët e fusin në mes dhe fillojnë ta godasin sërish.

Advertisements

“Shikoni se si go det qytetarin ne mes te qytetit te Librazhdit narkor imineli Kalemi, mik i ngushte i Taulant Bego Yaris. De noj me ashpersine me te madhe dhu nen banditeske te nark ohorrave me uniforme! Sb,”- shkruan Berisha krahas videos./dosja

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP