Momenti “kaps” I kryeministritEdi Rama në Opinion nuk mund ti shpëtonte opinionit publik e për më tepër blogerit Olti Curri.

Përmes një postimi në Facebook, Curri nuk kursen ironinë dhe humorin.

“Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips”, shkruan ai mbi video.

Kryeministri Rama bëri reagimin që po bën xhiron e rrjetit teksa gazetarët e ftuar në Opinion e pyetën për foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. /Syri.net

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP