Reperi i njohur shqiptar, Nushi, është përballur me një humbje të madhe pasi babai i tij ka ndërruar jetë.

Me anë të një postimi në Instagram ai ka njoftuar për vde kjen e babait.

“Me pikellim te thelle njoftojm te gjith miqet dhe dashamirt se ndrroj jete babi jon Ismet Hysni Mehmeti (07.10.1957- 19.02.2020) Va rrimi behet sot ne oren 15 :00 tek varrezat e qytetit ”- ka shkruar reperi.

View this post on Instagram

Never stop dreaming 💪

A post shared by Nushi (@nushi.official) on

    Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

    SHQIPERIA IME GRUP