Morena Taraku është shfaqur joshëse në Instagram.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, nuk po ndalon së provokuari, shkruan lajmi.net.

Me videon e fundit ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve derisa shfaqet duke ‘reklamuar’ blerjet e fundit e endet veç në të brendshme.

Morena ka qenë ndër emrat më të komentuar së fundmi dhe e gjithë kjo lidhur me jetën e saj private dhe një audio incizim që doli në media.

Mirëpo si duket ajo e ka marrë gjithë këtë me sportivitet dhe duket shumë e lumtur në videon e postuar.

View this post on Instagram

I AM WATERPROOF BABE 😂

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP