Aktorja amerikane, Amanda Bynes, e njohur për filmat “She’s the man”, “What a girl wants”, është fejuar. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë 33 vjeçarja me anë të një postimi në Instagram, ditën e të dashuruave.

Aktorja ka publikuar një foto ku tregon unazën me diamant të fejesës. Pranë dorës së saj shihet dora e të fejuarit, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i njohur. “E fejuar më dashurinë e jetës time”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP