Nuk kërkon ndonjë shpikje dhe nuk ka asnjë vështirësi integrimi i Rei Manajt në formacionin e Barcelonës. Ai është një sulmues 9 dhe për një të tillë ka nevojë Setien.

Të jemi të qartë: Manaj nuk do të jetë titullar (sipas parashikimeve), por nuk përjashtohet mundësia që mund të aktivizohet gjatë ndeshjes në varësi të rezultatit. Shqiptari është gati për të shkelur në tapetin e “Camp Nou”-t.PANORAMASPORT.AL

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP