Aktori Ermal Mamaqi ka nxjerrë ‘zbuluar’ mikun e tij Irgen Çelën që konsumon një pjatë që konsiderohet e shtrenjtë për shumëcën e shqiptarëve.

Me humor, dy aktorët kanë shkëmbyer batuta me njëri-tjetrin.

“Xhoda ha 28 euro pjatën,”- shkruan Ermal Mamaqi ndërsa publikon aktorin me një pjatë ushqimi përpara: “Turp…lekë dr oge”.

Aktorët prej ditësh janë në një turne, për filmin e tyre më të fundit “I Love Tropoja”, ku edhe Irgen Çela ka një rol të rëndësishëm në kastin e aktorëve.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP