Dy tragete janë përp lasur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në portin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë.

Trageti i linjës së Ankonës qe ishte duke u nisur është përp lasur me një traget që ishte ankoruar për shkak të erës së fortë.

Rimojkiatorët po punojnë për zhvendosjen e tyre. Zona e Durrësit është përfshirë nga era e fortë mbrëmjen e sotme.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP