Nëna e këngëtares Xhesika Polo, Florenca, ka hu.mbur jetën. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xhesika përmes një postimi në Instagram ku shkruan “Lamtumirë mam”.

Anabel.al mëson se nëna e Xhesikës, njëkohësisht motra e Valbona Memës, vu.ante prej kohësh nga një sëm.undje e rënë.

“Lamtumirë motra ime e shtrenjtë. Qoftë i lehtë dheu për ty zemra ime,” shkroi Valbona Mema.

Ngushëllime familjes!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP