Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

Ajo është përfolur shumë në media edhe për jetën private, sepse para 5 vitesh Fjodora vendosi të birësojë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Alteo.

Prej asaj kohe gazetarja i gëzohet shumë momenteve që kalon me të birin.

Por së fundmi ajo kafolur si rrallëherë për detaje mbi jetën e saj jasht ekranit, ndërsa me në fund vendosi të zbulojë, çfarë po ndodh me të.

Pjesë nga biseda:

Ester Bylyku: Aktualisht a je në një lidhje?

Fjodora Fjora: Është e komplikuar (qesh)

Ester Bylyku: Nga anon pak më shumë, nga po-ja apo nga jo-ja?

Fjodora Fjora: Po.

Ester Bylyku: A je e lumtur me jetën tënde?

Fjodora Fjora: Jam e lumtur sepse jam prind, jam një njeri i kënaqur në gjërat që bëj dhe ndihem mirë. Më pëlqen, momenti, stadi në të cilin ndodhet jeta ime me pëlqen.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP