Home Horoskopi Horoskopi ditor, e shtunë 22 shkurt 2020

Horoskopi ditor, e shtunë 22 shkurt 2020

0
Horoskopi ditor, e shtunë 22 shkurt 2020

Dashi

Ju pret një ditë pozitive në dashuri, në sajë të ndikimit tranzit të Venusit në shenjën tuaj. Bëni kujdes ndaj zgjedhjeve që do të bëni. Në punë duhet të mundoheni që të provoni rrugë të reja, por mos rrezikoni në nivelin ekonomik.

Advertisements

Demi

Advertisements

Dashuria do të jetë protagonistja e ditës, por nëse dikush ju kundërshton, mund të humbni durimin. Mundohuni që të flisni hapur lidhur me ndjenjat tuaja. Në punë, keni nevojë për më shumë përqendrim. Nga ana tjetër bëni mirë që të mos i shpenzoni energjitë për gjëra të kota.

Binjakët

Nëse së fundmi keni pasur kundërshti, kjo është dita e duhur për të bërë një sqarim. E shtuna do të jetë mjaft pozitive edhe sa i takon punës, ku do të arrini që të rikuperoheni edhe në nivelin ekonomik, edhe pse mund të momente nervozizmi për shkak të ndikimit të Mërkurit.

Gaforrja

E shtuna do të jetë mjaft pozitive, ndaj nëse duhet të përballoni disa situata të rëndësishme, bëni mirë që të flisni tani, pasi yjet janë në anën tuaj. Në punë ka shumë ankth, ndaj mundohuni që ti bëni gjërat me më shumë qetësi si dhe të bëni kujdes lidhur me situatën fuinanciare.

Luani

Kjo ditë do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, ndaj mundohuni që të mos i referoni problemet e punës në raportin në çift. Qysh nga kjo fundjavë, do të nisë përmirësimi. Në punë, duhet të përpiqeni që të gjeni më shumë qetësi.

Virgjëresha

Dashuria do të jetë nën ritmin e duhur, për shkak se do i kushtoni shumë vëmendje punës, duke lënë pas dore ndjenjat. Megjithatë yjet do të jenë në anën tuaj dhe mund të bëni gjëra të mëdha. Sa i takon punës, mos nënvlerësoni zhvillimet e reja.

Peshorja

Duhet të tregoni më shumë kujdes në dashuri, pasi do të ketë momente tensioni në raportin në çift, sidomos nëse po jetoni një krizë prej kohësh. Në punë ka diçka që nuk shkon, ndaj lërini gjërat që të rrjedhin normalisht dhe shtyjini zgjidhjet për më vonë.

Akrepi

E shtuna do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, por mos u mërzisni, pasi përmirësimi nuk do të vonojë. Mundohuni që të mos mendoni shumë për të kaluarën, madje dilni dhe mendoni vetëm për të tashmen dhe të ardhmen. Sa i takon punës, do të keni angazhime shtesë.

Shigjetari

Dita do të jetë mjaft e mirë sa i takon ndjenjave, ku yjet do ju shoqërojnë kërkojnë që të sqaroni diçka. Në punë ka shumë mundësi që të vijë një lajm i mirë brenda fundit të muajit.

Bricjapi

Kjo e shtunë do të jetë nën ritmin e duhur në dashuri, ku raportet në çift do të jenë të mbushura me tension dhe nervozizëm. Edhe në punë, do të ndihet një tension i tillë, ndaj bëni mirë që të organizoheni siç duhet.

Ujori

Dashuria do të ecë më së miri dhe historitë e lindura së fundmi do të kenë mënyrë që të zhvillohen më tej në të ardhmen, shkruan noa.al. Mundohuni që të mos tërhiqeni mbas dhe të mos mbylleni në shtëpi. Në punë, duhet të veproni me kujdes.

Peshqit

Kjo ditë do të sjellë një vonesë të vogël, por mos u shqetësoni, pasi nga e diela në sajë të Hënës dhe Diellit, do të keni mundësi të mira, sidomos në dashuri. Në punë, intuita nuk do ju zhgënjejë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP