Një person është gjetur pa jetë në banesën e tij sot në qytetin e Pogradecit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit, ku 58-vjeçari është gjetur i v arur nga familjarët e tij.

Ata kënë lajmëruar policinë por pavarësishtë ndërhyrjes për ta sh pëtuar ai nuk ka mundur të mbijetojë.

Dyshohet se personi ka v arur veten por ende nuk dihen shkaqet që çuan 58-vjeçarin drejt a ktit të vetëf lijimit.

Ndërkaq po merren dëshmitë e familjarëve, por dyshohet paraprakisht se i ndjeri vuante prej disa kohësh nga de presioni. /Opinion

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP