Një ngjarje e pazakontë është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar të Vlorës ku tre makina janë gjetur të zhytuara në det.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Lungomares pranë plazhit publik ndërsa paraprakisht dyshohet se kanë tentuar të tërheqin një varkë por që kanë ngecur.

Makinat janë të tipit fuoristradë ndërsa njëra prej tyre ishte e pajisur me karrel.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP