Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo ka festuar 35-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë, partnerja e ka surprizuar Ronaldon me një super dhuratë.

Georgina i ka dhuruar futbollistit një makinë luksoze ngjyrë të zezë që ka kushtuar plot 114.336 paund.

Georgina postoi një video nga surpriza që i bëri Ronaldos, ku shfaqet makina e zbukuruar me një fjongo të kuqe dhe të afërmit e miqtë e futbollistit të cilët i urojnë ditëlindjen.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP