Flavio Qarri është një ndër gazetarët dhe moderatorët më interesantë të ekranit, i cili njihet për sinqeritetin e tij.

Teksa ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree” në Top Channel ai rrëfeu se pse deri më tani nuk ka vendosur të martohej, është pyetur se kë do donte për grua nga vajzat të cilat ishin të ftuara në panel.

“Do zgjidhja Rozën, sepse do ishte e vetmja me të cilën do isha rehat” ka treguar Flavio, ku nuk ka munguar edhe një përqafim midis tyre. Të njëjtën zgjidhje bëri më pas edhe moderatorja e njohur Roza Latin, e cila tha se do donte Flavio Qarrin për burrë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP