Rod Stewart, këngëtari i mirënjohur teksa ka qenë në një hotel luksoz, ka go.ditur me gr.ushta një roje sigurie në hotelin ku po qëndronte në Florida, SHBA.

Në videon e publikuar nga Dailymail këngëtari 75-vjeçar shihet teksa kërcyen dhe pasi bën një përshëndetje naziste ai dh.unon rojen e hotelit.

Menjëherë pasi videoja është bërë virale, Stewart është arre.stuar nga autoritet përkatëse dhe pritet të dalë përpara gjykatës, ndërsa rre.zikon të vu.ajë deri në 1 vit b.urg.

Ndërkohë sipas mediave të huaja është mësuar se shkak i këtij incidenti, ka qenë fakti që roja nuk e ka lejuar këngëtarin të shkonte pranë zoënës së fëmijëve në hotel.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP