Një tërmet i lehtë me magnitudë 3 i shkallës rihter sapo ka rënë në Shijak.

Epiqendra ka qenë 14 kilometra larg Shijakut, 31 kilometra larg Tiranës dhe është ndjerë pak edhe në kryeqytet.

Gjithsesi në tërmete të këtyre përmasave nuk ka asgjë për pani, pasi janë normale./tch

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP