Zëvendës ministri i shëndetësisë së Iranit, Iraj Harirchi është prekur nga koronavirusi.

Në një video të postuar në Twitter, të realizuar nga agjensia e lajmeve Fars, ai tha se ishte infektuar, por që ‘sigurisht që do ta mposht koronavirusin’.

Mirëpo sot është bërë publike gjithashtu video e një dite më parë, ku shihet zv. ministri iranian në konferencë për shtyp, nervoz dhe i bërë “ujë në djersë’.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP