Bloggerja Armina Mevlani ka postuar një foto, shoqëruar me një shprehje, por moderatori Eni Shehu i ka sugjeruar, se duhet të luajë një film.

Aq është dashur që Armina Mevlani të shprehë hapur dëshirën për të qenë pjesë e Hollywood.

“Ndoshta poetët kanë të drejtë, ndoshta dashuria është e vetmja përgjigje,”- shkruan Armina Mevlani.

Menjëherë pas këtij postimi, komenton Eni Shehu: “Ndoshta ti duhet të luash një film”.

Me sa duket kjo paska qenë një dëshirë e fshehtë e bloggeres, Armina Mevlani, që menjëherë ka komentuar: “Ja ma ndill ti dhe për Hollywood së shpejti”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP