E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo-s, Georgina Rodriguez ka shkëlqyer mbrëmjen e djeshme në festivalin e Sanremos, ku u shfaq duke prezantuar krah italianit të famshëm Amadeus Sanremossi dhe prezantues shqiptare Alketa Vejsiu.

Por përveç kërcimit të tangos që arriti të vjedhë vëmendjen e gjithë skenës në, Georgina shkëlqeu edhe paraqitjen e saj, pasi u shfaq me dy fustanet e saj vezullues që ndërroi përgjatë gjithë mbrëmjes në Sanremo.

Por ndonëse kaq e njohur dhe e famshme në botë, e dashura e Ronaldos paska zgjedhur stilistë shqiptarë për t’i krijuar fustanet për në festivalin e Sanremos.

Stilistja e njohur Lia Stublla, ka stiluar dy nga tre fustanet e mbrëmjes së djeshme me të cilat u shfaq Gerogina. Në profilin e saj në stilistja shqiptare ka publikuar fotot e Georginas, ku duket qartazi puna e shkëlqyer në ato fustane mahnitëse.

Ishte fustani i bardhë i gjatë dhe i dyti në ngjyrë gold po në të njëjtën gjatësi dhe me të çarën në njërën anë.

View this post on Instagram

Gorgeous @georginagio🥰🌹 wearing LS in SANREMO 2020 ❤️

A post shared by LS (@liastubllaofficial) on

View this post on Instagram

LS 2020💫

A post shared by LS (@liastubllaofficial) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP