Teksa ndodhet e ftuar në një event në javën e modës në Milano, modelja shqiptare Aurela Hoxha duket se nuk i ka lënë më vend imagjinatës.

Ajo shfaqet rrëzëllitëse me një fustan të kuq me xixa, ku mund të shihet lehtësisht që nuk ka veshur të brendshme.

Çarja e fustanit që është edhe më sipër sesa fundi i këmbës së majtë, e bën Aurelën që të shfaqet mjaft transparente dhe pa komplekse në Milano.

Ajo shoqërohej në këtë event dhe nga fotografi Endrit Mertiri, me të cilin duket se kanë rregulluar dhe marrëdhëniet që u ftohen disa kohë më pare.

Vetë Aurela jo pak herë në vitet e fundit, është akuzuar për operacione plastike, dhe përdorimin e Photoshopit në fotot e saj, por mesa duket kjo video e mëposhtme, nuk ka pasur shumë nevojë për editim.

View this post on Instagram

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP