“Modelja” Françeska Jaçe vazhdon të prodhojë më shumë lajme për she.rret e bujshme me vajza e djem, sesa për pasarelat. Ajo ndan përditë me ndjekësit e saj, pamje nga jeta e luksit, pushimet, rrobat e shtrenjta, ku vaniteti online e ka përfshirë ish-banoren e Big Brother për të mos e lëshuar më. Por duket, se bashkë me she.rret vijnë edhe problemet…

Së paku, këtë kuptuam nga postimi i mikeshës së ngushtë të Françeskës, Silvia Dashit. Ajo ka publikuar disa momente nga qëndrimi në shtëpinë e Françeskës, ku ka gjetur edhe një palë pr.anga. Krahas fotos ajo shkruan: “Kto gjona ndodhin vetëm ke shpia Françeskës”, shoqëruar me një emoji që qesh.

Advertisements

Të jenë pr.angat një simbol i vajzës së fortë që Françeska kërkon të transmetojë, apo ajo ka patur disa probleme të vogla me policinë?! Pse i duhen pr.angat në shtëpi një modeleje? Të ketë nisur Françeska të aplikojë artet marciale… Këto pyetje janë pa përgjigjie, por ajo që mund të themi është se edhe nëse arr.estohet, ajo s’është e para. Thuajse çdo muaj, koleget e Françeskës bien në pr.angat e policisë për ngjarje nga më të ndryshmet. Ndaj, mezi presim të dimë motivin pse në shtëpinë luksoze të Jaçes ka edhe pr.anga…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements