Prej muajsht të tërë Arian Çani nuk e ka gjetur Sofinë e tij të re.

Vajza simpatike që do të jetë velina e emisionit “Zonë e lirë”, ende nuk është gjetur ndaj dhe në faqen zyrtare të emisionit janë numëruar kriteret që duhet të ketë ajo.

Mes tyre të tërheqin vëmendjen kërkesat e tipit “pa p*rdhë” si dhe “Jo shumë bjonde”.

Në dhjetor, një brune simpatike që studionte për Mjekësi në Milano zuri vendin e velinës së emisionit.

Madje u tha se vajza shumë shpejt do të bëhet bjonde, ashtu si të gjitha Sofitë që kanë qenë pjesë e emisionit.

Mirëpo vajza u largua pa filluar mirë Akoma.

Nuk e dimë se çfarë ndodhi me brunen bukuroshe, por tashmë Çani ka nevojë për një tjetër Sofi sa më shpejt!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP