Home Lajme Aks ident tek stadiumi ‘Dinamo’(Foto)

Aks ident tek stadiumi ‘Dinamo’(Foto)

0
Aks ident tek stadiumi ‘Dinamo’(Foto)

Një ak sident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme tek kryqëzimi i stadiumit ‘Dinamo’ në kryeqytet.

Mësohet se nuk ka pasur persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Advertisements

Ndërkohë policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe nisi hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aks identit.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP