Prej disa ditësh këngëtarja Morena Taraku po shijon pushimet në Tajlandë, nga ku ka postuar foto e video që po tërheqin shumë vëmendjen.

Nuk munguan edhe aludimet se me kë po i kalon këto pushime Morena e duket se këngëtarja ka vendosur ta zbulojë vetë këtë.

Ajo ka postuar në Instastory një foto ku tregon se ndodhet atje me këngëtaren me origjinë shqiptare, me famë në Turqi, Asya Gashi.Ndërkohë edhe Asya ka postuar foto nga Tajlanda duke treguar se po argëtohet shumë në shoqërinë e Morenës. Dyshja janë bërë mikesha të ngushta që pas shpërnguljes së Morenës në Turqi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP