Mbrëmjen e djeshme këngëtarja e njohur Tuna publikoi në profilin e saj të Instagramit një foto mjaft provokuese nga pushimet në Punta Cana.

Ajo ishte shtrirë buzë detit duke ekspozuar të pasmet dhe në kokë mbante një kapele të madhe.

Janë bërë 12 orë nga publikimi i fotos dhe Patrisi e ka ‘injoruar’ plotësisht. Ai nuk i ka dhënë as like fotos së Tunës, ndërkohë që ajo ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

Ndoshta ai mundet dhe të mos e ketë parë por fakti që para disa ditësh, Tuna hoqi mbiemrin Berisha nga profili i saj i Instagramit, ka bërë që të lindin aludimet se dyshja janë ndarë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP