Është e njohur në mbarë botën për muzikë, por ajo tërheq vëmendje edhe me paraqitjet e saj se ksi.

Këngëtarja e mirënjohur, Rihanna, e ka nisur vitin 2020 zhurmshëm.

Advertisements

Ylli 31-vjeçar i muzikës ka realizuar një mori fotografish j oshëse, të cilat janë publikuar në ditën e parë të motit të ri.

Bukuroshja nga Barbadosi është shfaqur në poza supers eksi, me veshje të brendshme pr ovokuese.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP