ëngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll dhe duket se po i shijon më së miri pushimet e saj.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Rezarta ka zgjedhur të rrë mbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Gj ysmë e shtrirë në krevat, zhv eshur dhe me çarçafët e bardhë ndër duar, këngëtarja ka ndarë pozën pro vokuese, ndërsa përshëndet fansat e saj: “Mirmëngjes botë”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP