Gjatë homazheve në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në nder të vi.ktimave të protestës së 21 Janarit, kamera e Report Tv ka kapur edhe momentin e shoqërimit nga policia të një qytetari.

Ai ka bërë rezistenë teksa është shoqëruar nga efektivët për t’u futur në makinën e policisë.

“Pse je ka mprek ti ore? O vr.asës”, dëgjohet të thotë ai gjatë momentit të shoqërimit. Qytetari në fjalë është thuajse në çdo institucion në Tiranë, ku bërtet “Drejtësi e korruptuar”.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP