Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu është i pari nga PS që pranon se në video, duke thithur kok.ainë ishte pikërisht Lefter Alla, kryebashkiaku i Bulqizës.

Advertisements

Ndreu shkoi edhe më tej duke thënë se ‘ca në PD e bëjnë më keq se ai i Bulqizës’ por refuzoi t’i thoshte me emra.

“Ka politika shqiptare problematikë, ka dhe më rë.ndë se kaq, ka vr.asje në boulevard, 4 njerëz të pafajshëm. Unë nuk mund të them se në një familje nuk janë në ritmin e asaj që kërkon shoqëria por kjo nuk do të thotë që mund ta etiketojmë familjen sit ë tilllë e atillë.

Advertisements

Njerëz ka dhe do ketë shqipëria kaq është e vogël, ne nuk kemi fut akoma nëpër parti testet e dr.ogës, as PD tashi mos më bëni të them unë nja ca emra që e bëjnë më keq se a i BULQIZËS.

Personalisht, kur të duan nja 15 herë në muaj shkoj e bëj unë testin, në Lezhë s’do gjejnë asgjë vecse korrektesë. Unë shkoj sa herë ti ketë qejfi për publikun, bashkë me median, sa herë duan ata.

Kush ka lidhje koston e ka politike. Familja jonë politike s’mund të dëmtohet nga 4 a 5 persona as nga 20. Janë shumë pak për ta ndot ujin e PS”, u shpreh Ndreu për Report Tv.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP