Një video e publikuar nga moderatorja e “Thumbon”, Aulona Musta tregon balerinin Graciano Tagani, teksa që llon me shpu llë një djalë.

E gjitha lidhet me një kamerë të fshehtë, e cila ka në fokus një lojë me Gracianon, që duket se e ka pritur shumë keq dhe nuk i ka kursyer edhe shpullat. Vetë Aulona shkruan se ky ishte një moment i vështirë për Gracianon, dhe i kërkon ndjesë publike.

“Jo me kot e kemi lene kete kamera per ne fund… @graciano_tagani ti e di qe te dua shume! Faleminderit qe me fale dhe na lejove ta publikojme kete kamera. Te kerkoj ndjese publike per shqetesimin qe te shkaktuam! Shume xhan ❤️ Te dielen, ora 21.00, ne Thumbon, Rtv Ora”-shkruan Aulona.

“O legen, unë të v ras, o ndyr ësirë, çdo më tregosh ti o plehrë… o ndy rësirë…”-dëgjohet Graciano duke i thënë gazetarit Renaldo Sharka, ndërkohë që çohet dhe e që llon me shp ullë. Sesi është në të vërtetë situata, e gjitha ngelet për t’u parë sonte!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP