Vëllai i Brunilda Kovaçit, 37-vjeçares, e cila u gjet e mas akruar në një pyll në Francë ka tentuar sërish vetëv rasjen në bu rg.

Kjo është tentativa e dytë për vetëvr asje brenda në bu rg, pasi shteti nuk i dha leje për të dalë nga bu rgu dhe për të përcjellë të motrën për në banesën e fundit.

Shpëtim Kovaçi në herën e parë ka tentuar të presë damarët e fytit me briskun e rrojës. Ai është gjetur i gja kosur në dhomë nga policët e bu rgut, të cilët e kanë sjellë me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Beratit, ku ndodhet në Sallën e Operacionit.

Mjekët e Urgjencës kanë deklaruar se ai është jashtë rrezikut për jetën. Pas mjekimit, është transportuar sërish drejt IEPV-së Berat. Shpëtim Kovaçi, 32 vjeç, prej 8 vitesh është në b urg, pasi akuzohet për vr asje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP