Nga një vajzë e thjeshtë në rebele të “pandreqshme”, ndryshimi i supermbesës së Berishës

Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush.

Advertisements

Eshtë pikërisht Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si supermbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha shkruan Albeu.com.

Ajo është aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon sesa ndryshe është nga shumica dhe tipin e vecantë që ka.

Por a ka qenë gjithnjë kështu? Në fakt jo. Nëse do të bëjmë një kërkim të thjeshtë do të kuptojmë që Dasara ka qenë ndryshe.
Ajo kishte një pamje të thjeshtë, me flokët e gjata dhe make up të kuruar.

Advertisements

Dasara zakonisht merrej me projekte sociale dhe politike duke qëndruar në rolin e një vazje serioze.

Kurse sot? Ajo ka ndryshuar drastikisht lookun, garderobën dhe i është dedikuar udhëtimeve të shpeshta. /albeu

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP