Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata janë në qendër të vëmendjes për lidhjen e tyre dhe në publik janë shfaqur gjithmonë të dashuruar.

Por kohët e fundit u përfolën për një ndarje. Ishte Tuna ajo që zgjodhi të reagojë në rrjetet sociale, jo me foto, por duke vënë mbiemrin Berisha në Instagramin e saj, duke lënë të kuptohet se ata janë bashkë.

Çfarë ka ndodhur së fundmi?

Por nëse i hedhim një sy tani Instagramit të saj, shohim se mbiemri i Patrisit, Berisha, është larguar nga faqja e saj.Ndoshta çifti po kalon një tjetër krizë, ose ndoshta Tuna ka zgjedhur të shijojë disa ditë relaksi vetëm. Këto ende nuk dihen. Gjithsesi asgjë nuk mund të themi me siguri.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP