Lionel Messi duket se është gati për t’ia nisur vitit të ri.

Në një video të publikuar në profilin zyrtar të Barcelonës shihet se si “pleshti” realizon gol fenomenal me vollej.

Advertisements

“Leo Messi duket gati për më shumë gola të tjerë në 2020” – thuhej në mbishkrim.

Sot me fillim nga ora 21:00, Barcelona do të përballet me Espanyolin në kuadër të La Ligas./Indeksonline/

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP