Kënga “Dash norja”, e Robert Berishës, sapo doli u tha se ishte dedikim për vajzën me të cilën ai kishte një lidhje gjatë kohës kur ishte i martuar me Nora Istrefin.

Robert Berisha i ftuar në “Prive”, ka dhënë një mesazh për gratë, një mesazh që për ne është ska ndaloz dhe i papranueshëm.

“Rrisni fëmijët, shkoni me pushime, hani, pini, rrijini gati dhe ndoshta ai nuk e rrit numrin e dash noreve. Sa më shumë gabime bëni tek shtëpia, rritet numri i dashn oreve. Ose ia zvogëloni numrin, ose ia hiqni fare. Të gjitha, varen prej jush. Ky ishte mesazhi im për gratë!”,- tha ai.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP