Këtë të shtunë në emisionin “Mos i fol Shoferit” ka qënë i ftuar aktori shumë i dashur për publikun shqiptar Ledio Lako.

Duke folur për jetën e tij dhe pasionin për zogjtë sidomos kanarinat, Ledio ka treguar dhe se mamaja e tij i thotë që të heqë dorë nga kanrinat dhe të sjellë kanarinën e tij.

Duke qenë se mosha po kalon, Ledio shprehet se tani do ta marrë më me shumë seriozitet punën e martesës.

Rudina Dembacaj: Pse nuk martohesh Ledio , nuk e themi dot sa vjeç je?

Ledio Lako: E them se nuk kam turp 39 vjeç jam .

Rudina Dembacaj: Kur do gjesh nuse ?

Ledio Lako: Po nusja vjen vetë, se s’do dalim ta gjejmë këshu por mendoj që nuk më ka ikur mosha akoma.

Rudina Dembacaj: Je në kërkim të kanarinës?

Ledio Lako: Jam duke e kërkuar, se po thashë që e kam gjetur mbyllen gjithë dyert, le të rri dhe ca që të zgjedh. Unë gjithmonë kam qenë i lidhur, po se nuk i kam çuar deri në fund është punë tjetër ajo pastaj. Por e mendoj që ka ardhur momenti për tu parë seriozisht kjo çështje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP