Partneri i këngëtares Tuna, Patris Berisha nuk i ka kursyer fjalët ndaj partisë Lidhja Demokratike e Kosovës.

Me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook, Berisha shkruan: LDK ma hongsh k*kën.

Kjo mesa duket ka ndodhur pasi Patrisi është frustruar pas zhvillimeve të fundit ku Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK nuk po mund të arrijnë një marrëveshje për të formuar koalicionin qeverisës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP