Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Ditën e djeshme, ata i kanë surprizuar të gjithë duke u martuar në fshehtësi.

Lajmin e bukur e kanë bërë të ditur përmes rrjeteve sociale, ku kanë publikuar në Instagram pamje të shkëputura nga seti fotografik i realizuar në Marok.

‘Unë thashë po, faleminderit që ekziston’, shkruan Elgiti krahas fotos ku Klea shfaqet e veshur me fustan të bardhë.

Ndërkohë moderatorja ka postuar disa foto të tjera, të cilat janë shoqëruar me mijëra urime.

Kujtojmë që çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP