Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes në median rozë, që pas deklaratës së këtij të fundit në emisionin “Shiko Kush Luan”. Por, pasi iu kundërvunë mjaft njërëz, të shoëbiz-it ose jo, Bes Kallaku ka një mesazh filozofik.

“Nuk është ajo që ju ndodh, por ajo që ndodh në ju që bën ndryshimin,”– shkruan Bes Kallaku.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP