Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nuk e fshehin më lidhjen e tyre dhe kjo duket përmes fotove të përbashkëta.

Dyshja u njohën në ambjentet e Top Channel pasi punojnë për të njejtin emision ‘Dua të bëj të lumtur’.

Dhe së fundmi çifti ka vendosur të darkojnë së bashku në një nga restorantet e Tiranës.

Por Arbana nuk e ka mbajtur dot vetëm për vete lumturinë e saj por e ka ndarë dhe me ndjekësit e saj.

“Gjithmonë e lumtur me ushqimin dhe Eduart Grishaj”, shkruan Arbana në foto duke treguar se ajo po jeton çastet shumë të lumtura në krah të regjisorit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP